Oleander Hotel
Rezervasyon: +90 (242) 212 17 63
Online Rezervasyon
Güvenli & Sağlıklı Tatil Kılavuzu 2020  
Covid-19 Bilgilendirme

Oleander Hotel Side bölgesinin en sevilen ve tercih edilen otellerinden birisi olup, bunu yakalamış olduğu %85'lik sürekli misafir potansiyelin ile kanıtlamaktadır. Eşsiz ince kumlu ve sığ plajı ile özellikle çocuklu ailelerin, bakımlı, sessiz ve huzur veren bahçemiz ile iş stresinden uzaklaşmak isteyen misafirlerin, hemen yanı başındaki eğlence ve alış veriş merkezleri ile eğlenmek isteyenlerin buluşma noktasıdır. İsteğimiz sizlere sunacağımız hizmet kalitesi ve güler yüzlü çalışanlarımız ile yaz aylarında olduğu gibi kış aylarında da unutulmaz bir tatil yaşatmaktır.
Misafirlerimizin de dediği gibi:

«Bir kere OLEANDER, her zaman OLEANDER!»


Konum ve Çevre

Bir tarafta Toros Dağları’ndan yüklendiği kar sularını çağlayanlar oluşturarak Akdeniz’e taşıyan ve her mevsim suyu bol olan Manavgat Çayı; diğer tarafta binlerce yıllık geçmişi olan zengin bir uygarlığın yarattığı antik kenti ve öte tarafta bugünkü uygarlığın yarattığı Akdeniz’in en güzel turistik tesisleri. İşte Side’yi zengin bir turizm merkezi olarak öne çıkaran sentez.

Wonderland | Çocuk Kulübü

Çocuklarınız macera arıyorsa OLİ’nin “WONDERLAND” i tam onlara göre. Wonderland’te aradıkları macerayı buluyorlar, çocuklar Korsan gemisine binip hayal dünyasında bir geziye çıkıp muhteşem bir macera yaşıyorlar. Haydi çocuklar aileniz biraz nefes alsın, sizleri macera dolu “WONDERLAND”a bekliyoruz.

Devamını Okuyun

Oleander Hotel'de Konaklama Bir Ayrıcalıktır...

Standart oda, aile odası, superior oda ve suite oda olmak üzere 4 ayrı gruptan oluşan toplam 330 odamızın tamamı, misafirlerimizin tüm beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayabilecek standartlarda dizayn edilmiştir.

Devamını Okuyun

Haberler & Duyurular

 

Otelimizle ilgili duyurular

SAYFAYA GİT

Etkinlik Takvimi

 

Yaklaşan Etkinlik ve Aktiviteler

SAYFAYA GİT

Acenteler İçin Download

 

Sadece "acente" kullanımı içindir...

SAYFAYA GİT

Canlı Yayın

 

Otelimizden Canlı Yayın

SAYFAYA GİT