Oleander Hotel
Rezervasyon: +90 (242) 212 17 63
Online Rezervasyon
ONLINE KAYIT FORMU

OTELİMİZ 05.01.25 – 03.02.25 TARİHLERİ ARASI KAPALI OLACAKTIR!          KAPALI HAVUZUMUZ 04.02.25 – 15.04.25 ARASI KULLANILABİLİR!  

  • Oleander Hotel
  • Oleander Hotel
  • Oleander Hotel
  • Oleander Hotel
  • Oleander Hotel
  • Oleander Hotel

Oleander Hotel Side bölgesinin en sevilen ve tercih edilen otellerinden birisi olup, bunu yakalamış olduğu %85'lik sürekli misafir potansiyeli ile kanıtlamaktadır. Eşsiz ince kumlu ve sığ plajı ile özellikle çocuklu ailelerin, bakımlı, sessiz ve huzur veren bahçemiz ile iş stresinden uzaklaşmak isteyen misafirlerin, hemen yanı başındaki eğlence ve alış veriş merkezleri ile eğlenmek isteyenlerin buluşma noktasıdır. İsteğimiz sizlere sunacağımız hizmet kalitesi ve güler yüzlü çalışanlarımız ile yaz aylarında olduğu gibi kış aylarında da unutulmaz bir tatil yaşatmaktır.
Misafirlerimizin de dediği gibi:

«Bir kere OLEANDER, her zaman OLEANDER!»


Konum ve Çevre

Bir tarafta Toros Dağları’ndan yüklendiği kar sularını çağlayanlar oluşturarak Akdeniz’e taşıyan ve her mevsim suyu bol olan Manavgat Çayı; diğer tarafta binlerce yıllık geçmişi olan zengin bir uygarlığın yarattığı antik kenti ve öte tarafta bugünkü uygarlığın yarattığı Akdeniz’in en güzel turistik tesisleri. İşte Side’yi zengin bir turizm merkezi olarak öne çıkaran sentez.

Wonderland | Çocuk Kulübü

Çocuklarınız macera arıyorsa OLİ’nin “WONDERLAND”i tam onlara göre. Wonderland’te aradıkları macerayı buluyorlar, çocuklar Korsan gemisine binip hayal dünyasında bir geziye çıkıp muhteşem bir macera yaşıyorlar. Haydi çocuklar aileniz biraz nefes alsın, sizleri macera dolu “WONDERLAND”a bekliyoruz.

Devamını Okuyun

Oleander Hotel'de Konaklama Bir Ayrıcalıktır...

Standart oda, superior oda, studio oda, aile odası ve suite oda olmak üzere 5 ayrı oda kategorisinden oluşan toplam 329 odamızın tamamı, misafirlerimizin tüm beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayabilecek standartlarda dizayn edilmiştir.

Devamını Okuyun

Canlı Yayın

 

Otelimizden Canlı Yayın

SAYFAYA GİT